Účty v zahraničnej mene - medzibankové prevody

Stále viac spoločností využíva služieb RationalFX, aby im pomohla nájsť najvhodnejší okamih pre peňažné prevody medzi účtami v zahraničných menách. Ak máte účet u RationalFX, jednoducho kontaktujte člena nášho obchodného oddelenia a on Vás informuje o udalostiach, ktoré sa budú konať v priebehu nasledujúceho dňa či týždňa, a oznámi Vám, ako tieto udalosti pravdepodobne ovplyvnia Vašu menu.

Napríklad

RationalFX Vám pomáha s medzibankovými prevody v tom najlepšom možnom momente, čiže Vám môže ušetriť peniaze. V tomto prípade prevedením bankového prevodu v tom najlepšom momente z celého dňa ušetríte 466 EUR.

Ako to funguje?

Ak vykonávate peňažné prevody medzi Vašimi bankovými účtami v rôznych menách, jediné, čo treba urobiť, je prihlásiť sa do Vášho RationalFX účtu, vybrať si účty, medzi ktorými prajete prevádzať, vybrať si sumu, ktorú si prajete poslať, a kliknúť na "Poslat platbu". Pre pokrytie nákladov na prevod môžete platiť kreditnou či debetnou kartou alebo bankovým prevodom. Prevedené peniaze budú na Vašom bankovom účte počas 24/48 hodín, v prípade exotickejších mien do 72 hodín.