Zaplaťte svojich dodávateľov

Zahraničné platby

V RationalFX sme si všimli, že klient posielajúci platby dodávateľom v hodnote 100 000 EUR ušetrí okolo 3 200 EUR. Aj Vy môžete ušetriť peniaze na svojich medzinárodných platbách bez potreby meniť Vašu banku alebo Vaše zvyklosti. Aby sme vyhodnotili, aké úspory Vám môže RationalFX poskytnúť, kontaktujte nás teraz.

O spoločnosti RationalFX

Založená v roku 2005, RationalFX je medzinárodná platobná inštitúcia autorizovaná britským vládnym Úradom pre finančné služby (FCA - Financial Conduct Authority), a regulovaná britským daňovým úradom HM Revenue & Customs. Každý rok pomáhame desiatkam tisíc podnikov a jednotlivcov zvýšiť návratnosť ich zahraničných platieb.

Zahraničné platby pre malé a stredné podniky

V RationalFX sa snažíme, aby naši zákazníci mali pri svojich zahraničných platbách úžitok z jednoduchých a cenovo dostupných služieb. Preto sme vyvinuli naše služby tak, aby nasledovali tieto ideály:

  • Bude Vám poskytnutý jednoduchý servis: Vaše zahraničné platby môžu byť vykonané telefonicky, faxom alebo jednoducho a pohodlne pomocou našej platobné platformy.
  • Ako sa raz zaregistrujete, naše služby sú Vám ihneď k dispozícii.
  • Flexibilita: naša online platobná platforma je v prevádzke 24 hodín denne, čiže môžete vykonávať Vaše zahraničné platby podľa potreby.
  • Poskytujeme niekoľko platobných možností: môžete použiť bankový prevod alebo debetnú či kreditnú kartu.
  • Garantujeme Vám jedny z najlepších kurzov na trhu.
  • Nízke ceny zahraničných platieb a nulová provízie za naše služby.
  • Žiadne skryté poplatky - poskytujeme riešenie, ktorému môžete veriť.

Akú špecializáciu Vám môžeme ponúknuť pre Vaše medzinárodné platby?

V RationalFX sa špecializujeme na devízové obchody. Poskytujeme svojim zákazníkom expertný servis a pomáhame im lepšie rozumieť medzinárodným platbám a devízovým trhom. Aby ste mohli lepšie ťažiť z našich bohatých skúseností, môžeme Vám posielať denné správy o vývoji na devízových trhoch. Vďaka nim získate prehľad o pohyboch globálnej ekonomiky a trhov - tým pádom zistíte, aký dopad budú mať tieto zmeny na Vaše medzinárodné platby.

Je RationalFX tak odlišný od iných spoločností?

Na rozdiel od iných finančných inštitúcií, ktoré sa zameriavajú skôr na expandovanie svojich služieb, v RationalFX sa sústreďujeme na rozvoj nášho podnikania v odbore zahraničných platieb. Naši zákazníci tiež oceňujú osobný prístup našej spoločnosti, rýchlosť a dosiahnuteľnosť obchodných zástupcov RationalFX a jednoduchosť, s akou možno vykonávať zahraničné platby.

Záver:

Kedykoľvek budete nabudúce potrebovať poslať platbu do Číny, Nemecka alebo kamkoľvek inam na svete, myslite na RationalFX! Sme odhodlaní Vám ponúknuť extrémne konkurencieschopné kurzy, nízke poplatky, 100% zabezpečené medzinárodné platby a špecializované služby v 45 svetových menách.

Účet u Rational FX si otvorte uplne zdarma. Len niekoľko kliknutí a ihneď môžete ťažiť z našich skúseností špecialistu pre cudziu menu pri jednej z Vašich ďalšich medzinarodných platieb.